Blog WorkExpress.pl

Blog ekspercki jednej z największych agencji pracy tymczasowej w Polsce

Misją serwisu jest wzrost świadomości potencjału,
który drzemie w elastycznej formie zatrudnienia.
Dzielimy się wiedzą i zachęcamy do dyskusji!

5 czerwca 2013 - Artur Ragan

Natalia Tomasiewicz jedną z najlepszych rekruterek w Polsce

Print Friendly

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne w procesie rekrutacji i selekcji kandydatów jest doświadczenie i profesjonalizm specjalisty ds. rekrutacji. Każdy, kto zna branżę wie, że jej poważnym niedostatkiem był brak standardu uznawanego przez każdą agencję i stanowiącego dla klientów czytelny sygnał rzetelności realizowanych rekrutacji. Pierwszy taki „znak jakości” w Polsce stanowi Certyfikat Konsultanta Polskiego Forum HR

Powyższy wstęp miał służyć zakomunikowaniu wszem i wobec, że Natalia Tomasiewicz, specjalistka ds rekrutacji Work Express, zdobyła ów Certyfikat w wyniku długotrwałych  przygotowań i kilkuetapowego procesu weryfikacji kompetencji.

Certyfikat otrzymują wyłącznie osoby, których doświadczenie oraz kwalifikacje są gwarantem wysokiej jakości usług. W skład gremium decydującego o przyznaniu (lub nie) tego tytułu wchodzą najwybitniejsi znawcy tematu, zarówno praktycy z największych agencji doradztwa personalnego jak i przedstawiciele placówek naukowych oraz mediów specjalistycznych.

PFHR zainicjowało trzy lata temu proces Certyfikacji Konsultantów, aby wyznaczyć i ujednolicić standardy działania fachowców zajmujących się rekrutacjami stałymi. Sam udział w nim jest swoistym wyróżnieniem a Natalia jest dziesiątą osobą w Polsce, która w ciągu trzech lat przeszła zwycięsko przez trzyetapowy proces sprawdzania umiejętności rekruterskich.

W zakresie wiedzy, główne weryfikowane w czasie procesu certyfikacyjnego obszary to:
• aspekty prawne i etyczne pracy konsultanta
• kompleksowe zarządzanie projektem rekrutacyjnym
• metody i techniki selekcji i rekrutacji
• zarządzanie procesem sprzedaży
• znajomość rynku i umiejętność jego analizy.

Dla wielu specjalistów ds. rekrutacji był to przełom w karierze zawodowej, dla innych uwieńczenie dotychczasowych dokonań. Certyfikat jest również narzędziem w budowaniu przewagi konkurencyjnej firmy. Wykorzystywany w kontaktach z klientami (np. w ofertach) tworzy atmosferę zaufania, niezbędną w nawiązywaniu długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Natalio – przyjmij nasze serdeczne gratulacje. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Osoby, które odwiedziły tę stronę szukały informacji o:

  • tomasiewicz natalia

Wpis utworzony w 5 czerwca 2013 o godzinie 6:46 i dodany do działu Aktualności, HR, Rekrutacje.
Możesz zasubskrybować ten temat poprzez kanał RSS 2.0. Możesz napisać odpowiedź, lub śledzić na swojej stronie.

Podziel się wiedzą

Komentarze do artykułu

Skomentuj

(wymagane)

(wymagane)

Przeczytaj inne:
Chcesz optymalizacji? Zapomnij o stereotypach!

Zacznijmy od uściślenia: outsourcing nie jest „kolejnym rozwiązaniem biznesowym”. To strategia prowadzenia firmy. Ci, którzy to zrozumieją – zdobędą przewagę konkurencyjną. Paradoks polega na tym, że w Polsce AD 2011...

Zamknij