Blog WorkExpress.pl

Blog ekspercki jednej z największych agencji pracy tymczasowej w Polsce

Misją serwisu jest wzrost świadomości potencjału,
który drzemie w elastycznej formie zatrudnienia.
Dzielimy się wiedzą i zachęcamy do dyskusji!

22 kwietnia 2011 - Artur Ragan

Firma Przyjazna Klientowi

Print Friendly

Z dumą informujemy, że nasza Firma otrzymała Godło „Firma Przyjazna Klientowi”.

Zarówno nasi Klienci jak i Pracownicy Tymczasowi, wysoko ocenili jakość naszych usług podczas badań przeprowadzonych na zlecenie Kapituły tego wyróżnienia.

Firma Przyjazna KlientowiJak czytamy na stronie Programu – „Firma Przyjazna Klientowi to jedyny kompleksowy projekt badawczo – rozwojowy w Polsce, diagnozujący obszary, w których relacje firmy z Klientami opierają się na wymianie wartości. Realizowany poprzez FPK model audytu odpowiada trendom nowoczesnego marketingu, według których kluczem do biznesowego sukcesu jest identyfikacja i zaspokajania potrzeb Klienta.

Celem Programu jest wzrost poziomu zarządzania obsługą klienta wśród polskich przedsiębiorstw, podnoszenie standardów prowadzenia polityki handlowej firm i budowanie długofalowych relacji z Klientami opartych na wzajemnych korzyściach. Program adresowany do wszystkich firm i instytucji oraz oddziałów i filii koncernów działających na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju strategii oraz kompetencji pracowników w zakresie obsługi Klienta.”

Program jest realizowany od 9 lat. Na jego potrzeby przebadano dotąd ponad tysiąc działających w Polsce firm. Gala wręczenia Godła odbyła się 11 kwietnia 20011 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wystawili nam dobrą opinię przed audytorami programu certyfikacyjnego.

Osoby, które odwiedziły tę stronę szukały informacji o:

  • budowanie firmy przyjaznej klientowi

Wpis utworzony w 22 kwietnia 2011 o godzinie 2:34 i dodany do działu Aktualności.
Możesz zasubskrybować ten temat poprzez kanał RSS 2.0. Możesz napisać odpowiedź, lub śledzić na swojej stronie.
Tagi: , , , ,

Podziel się wiedzą

Komentarze do artykułu

Skomentuj

(wymagane)

(wymagane)

Przeczytaj inne:
*1 Przykład „Profesjonalnego opisu”, z którego korzystam w serwisie Goldenline.pl *2 Zachęcenie do odwiedzenia konkretnych stron www
Za taką samą pracę – taka sama płaca

Idea wyrównywania wynagrodzeń w krajach członkowskich sama w sobie nie jest niczym nowym. Z jakiegoś powodu do tej pory nie doczekała się realizacji, co nie znaczy, że to niemożliwe. Taki...

Zamknij